O nás III

Srdečně Vás vítáme na stránkách Kbelského ateliéru! 

Kbelský ateliér má velmi širokou nabídku kurzů pro veřejnost, pro školy, školky a jiná zařízení a pro firmy. Najdou zde radost z tvorby všechny věkové kategorie od nejmenších s doprovodem rodičů po nejstarší.

Nabízíme celoroční kurzy jako Tvůrčí dílny čarodějky Kbelky pro děti od malinka do 7 let, Malba a kresba pro děti 7 - 12 let, Malba a kresba pro děti 12 - více, Malba a kresba pro dospělé a pro seniory, Arteterapie, Arteterapie pro seniory, příprava na umělecké školy, ale také tématické workshopy. Dále například Umělecké příměstské tábory, plenéry, umělecké poradenství a konzultace, programy pro školy a jiná zařízení, také teambuildingové akce pro firmy se zaměřením na Zvýšení kreativní inteligence a práce v týmu a další.

Vybrané kurzy mají stále volná místa, najděte si v Rozvrhu ten, nebo zavolejte, napište, přijďte, spolu najdeme, co by Vám vyhovovalo. Maximální počet ve skupině je 8 osob. Ukázková hodina je zdarma.

Těšíme se na vás

Těším se na Vás

Monika Brchelová Benešová a tým Kbelského ateliéru 

O nás II

Velký ateliér je koncipovaný pro dospělé a Malý ateliér pro děti, můžete navštívit i neřízené lekce a využít tak prostory a materiál v tzv. Otevřeném ateliéru a Otevřené dětské dílně.

Ateliéru mají zázemí v propojené Galerii PragueLOPArt, kde probíhají neustále nějaké vernisáže a výstavy. Pozvánky na vernisáže, kde vystavují studenti Kbelského ateliéru najdete zde v odkazu.

Studenti mají slevu na vybrané umělecké díla a hlavně výtvarné potřeby, které se prodávají přímo v kamenném obchodě Kbelského ateliéru, je možnost objednat si vše v eshopu. Součástí výhodné nabídky je i rámařství, paspartování,  výhodný tisk fotek na plátno a další aktivity s tím spojené.

Kbelský ateliér založila a vede aktivní umělkyně, malířka Mgr. BcA. Monika Benešová Brchelová.  Ve vybraných kurzech dostanou studenti Certifikát o absolvování kurzu a hodnocení. Studenti mohou účastnit výtvarných soutěží, účastní se například Výtvarné soutěže čarodějky Kbelky.